Sprzątanie biur

Sprzatanie powierzchni biurowych.

Sprzątając powierzchnie biurowe szczególny nacisk kładziemy na takim wykonaniu zadania, aby nasi klienci przychodząc do pracy odczuli komfort wynikający z przebywania w naprawdę czystym pomieszczeniu co (jak wierzymy) przełoży się na jakość wykonywanej przez nich pracy.

Do sprzątania używamy najlepszych środków zarówno czyszczących jak i dezynfekujących znanych producentów, pomieszczenia zostawiamy czyste lśniące i wolne od zarazków roztoczy i bakterii.

Aby dopasować naszą ofertę do potrzeb klienta opracowaliśmy dwa pakiety sprzątania. Oczywiście dokładny zakres usług jak i cennik omawiamy i spisujemy po obejrzeniu lokalu i uwzględnieniu wymagań zleceniodawcy.

Wariant 1 Podstawowy ( cena już od 3zł/m² )

Pakiet obejmuje sprzątanie biur codziennie od poniedziałku do piątku. Wykonujemy tutaj wszystkie czynności związane z utrzymaniem porządku w biurze. Posługujemy się własnym sprzętem i środkami, które są już wliczone w cenę. Podstawowe usługi to:
Ścieranie kurzy z mebli, biurek, drzwi, sprzętu rtv itp.
Odkurzanie całego biura
Mycie luster, zlewów, toalet itp.
Zmywanie podłóg
Wyrzucanie śmieci/wymiana worków
Dezynfekcja toalety
Zmywanie naczyń
Wykonujemy także mnóstwo innych czynności, które dopasowane są do indywidualnych potrzeb klienta
Kontrola koordynatora sprzątania

Wariant 2 Rozszerzony ( cena już od 4zł/m² )

Przy tym pakiecie właściciel biura może zapomnieć o wszystkich czynnościach związanych z porządkiem, te sprawy są na naszej głowie.
Wariant rozszerzony obejmuję kompleksowe sprzątanie biura takie jak w Pakiecie pierwszym. Dodatkowo w razie potrzeby wykonujemy takie czynności jak: mycie okien, pranie wykładzin i tapicerki, mycie kanap skórzanych i wszystko czego wymaga od nas klient i sprzątany lokal.

Pakiety są przykładową ofertą sprzątania, jako firma jesteśmy bardzo elastyczni. Ponieważ priorytetem dla nas są potrzeby Klienta szczegóły omawiamy na spotkaniu i po obejrzeniu biura. Serdecznie zapraszamy na BEZPŁATNĄ WYCENĘ usług sprzątania.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ, ZADZWOŃ: +48 691 723 578 lub +48 692 428 346